Čas na serveru 14:30:28

Karel Chaba
V parku

Id: 468404

V parku

  •  / V parku / Karel Chaba
  •  / V parku / Karel Chaba
  •  / V parku / Karel Chaba

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 341x

Vyvolávací cena:

6 000