Čas na serveru 04:24:52

Karel Chaloupka
S harmonikou

Id: 25604

S harmonikou

  •  / S harmonikou / Karel Chaloupka

olej/lepenka, rozměr 66 x 55 cm, signováno vlevo nahoře, obraz mírně poškozen, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2253x

Vyvolávací cena:

13.4.2016, 22:33:00

11.4.2016 22:53 1 500 Kč