Čas na serveru 16:37:23

Karel Chaloupka
Sedící akt

Id: 1059

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Karel Chaloupka

olej/plátno, rozměr plátna 125 x 116 cm, signováno vpravo i vlevo dole, datováno 33, autorský rám, původní stav, přiložen dopis autora stvrzující pravost obrazu

zobrazeno: 3222x

Vyvolávací cena:

9.6.2014, 20:40:00

5.6.2014 18:54 8 500 Kč