Čas na serveru 02:45:01

Karel Gabriel
Císařská louka

Id: 280001

Císařská louka

  •  / Císařská louka / Karel Gabriel

olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volné plátno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2849x

Vyvolávací cena:
3 800

17 000