Čas na serveru 15:06:23

Karel Havlata
Průhled lesem

Id: 115704

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / Karel Havlata

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2571x

Vyvolávací cena:
800