Čas na serveru 21:22:08

Karel Hodr
Bretaňské pobřeží

Id: 84309

Bretaňské pobřeží

  •  / Bretaňské pobřeží / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, v horní části malby drobná poškození, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2202x

Vyvolávací cena:

29 000