Čas na serveru 07:48:00

Karel Hodr
Na Střeleckém ostrově

Id: 95308

Na Střeleckém ostrově

  •  / Na Střeleckém ostrově / Karel Hodr

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně ověřovací list autora

zobrazeno: 3133x

Vyvolávací cena:

21 004