Čas na serveru 00:36:32

Karel Hodr
Podzim na strouze

Id: 298703

Podzim na strouze

  •  / Podzim na strouze / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 22 x 49 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně ověřovací list, poškozený rám

zobrazeno: 1871x

Vyvolávací cena:

8 000