Čas na serveru 17:27:09

Karel Hodr
Týnská ulička II.

Id: 374

Týnská ulička II.

  •  / Týnská ulička II. / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr plátna 66 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné oděrky na rámu, na zadní straně původní ověřovací list

zobrazeno: 3148x

Vyvolávací cena:

10 000