Čas na serveru 04:18:24

Karel Holan
Pod Karlovým mostem

Id: 111819

Pod Karlovým mostem

  •  / Pod Karlovým mostem / Karel Holan

olej/dřevo, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, drobná původní prasklina v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1270x

Vyvolávací cena:

12 500