Čas na serveru 08:28:41

Karel Holan
Z Malé Strany

Id: 377103

Z Malé Strany

  •  / Z Malé Strany / Karel Holan

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 891x

Vyvolávací cena:
3 800

62 000

Příhozy: 72