Čas na serveru 11:20:40

Karel Jan Sigmund
Na cestě k rybníku

Id: 211613

Na cestě k rybníku

  •  / Na cestě k rybníku / Karel Jan Sigmund

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno, datováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 567x

Vyvolávací cena:

3 900