Čas na serveru 04:01:59

Karel Jan Sigmund
U lesa

Id: 400204

U lesa

  •  / U lesa / Karel Jan Sigmund

olej/překližka, rozměr 46 x 56 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1197x

Vyvolávací cena:

12 000