Čas na serveru 03:03:24

Karel Jan Sigmund
Zarostlá tůň

Id: 127902

Zarostlá tůň

  •  / Zarostlá tůň / Karel Jan Sigmund

olej/plátno/překližka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3431x

Vyvolávací cena:

7 500