Čas na serveru 14:00:28

Karel Langer
Břízy

Id: 204704

Břízy

  •  / Břízy / Karel Langer
  •  / Břízy / Karel Langer
  •  / Břízy / Karel Langer

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2282x

Vyvolávací cena:
800

4 100