Čas na serveru 21:33:31

Karel Langer
Mořský příboj

Id: 256902

Mořský příboj

  •  / Mořský příboj / Karel Langer

olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, neznačeno, původní adjustace s mosazným štítkem, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2935x

Vyvolávací cena:

9 500