Čas na serveru 08:26:46

Karel Langer
Před starou roubenkou

Id: 193647

Před starou roubenkou

  •  / Před starou roubenkou / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 60