Čas na serveru 01:33:26

Karel Langer
Rozkvetlá louka

Id: 684

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 65,5 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám restaurován leštěným zlatem, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

zobrazeno: 7564x

Vyvolávací cena:
35 000

57 000