Čas na serveru 15:08:09

Karel Langer
Rozkvetlá louka

Id: 431401

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Karel Langer

olej/karton, rozměr 22 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1640x

Vyvolávací cena:

19 000