Čas na serveru 06:41:01

Karel Langer
Tatranské hřebeny

Id: 266705

Tatranské hřebeny

  •  / Tatranské hřebeny / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 13034x

Vyvolávací cena:
4 800

9 000