Čas na serveru 11:28:40

Karel Laštovka
Etudy

Id: 412006

Etudy

  •  / Etudy / Karel Laštovka
  •  / Etudy / Karel Laštovka
  •  / Etudy / Karel Laštovka
  •  / Etudy / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1348x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 68