Čas na serveru 09:57:14

Karel Laštovka
Etudy

Id: 412006

Etudy

  •  / Etudy / Karel Laštovka
  •  / Etudy / Karel Laštovka
  •  / Etudy / Karel Laštovka
  •  / Etudy / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 68