Čas na serveru 09:50:08

Karel Laštovka
Lačná ústa

Id: 278102

Lačná ústa

  •  / Lačná ústa / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 64 x 44 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 2100x

Vyvolávací cena:

54 000