Čas na serveru 00:06:41

Karel Laštovka
Pieta

Id: 226606

Pieta

  •  / Pieta / Karel Laštovka
  •  / Pieta / Karel Laštovka
  •  / Pieta / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1604x

Vyvolávací cena:
11 000

72 000

Příhozy: 51