Čas na serveru 06:24:44

Karel Liebscher
U jezera

Id: 116802

U jezera

  •  / U jezera / Karel Liebscher

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 37 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno viz foto, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2277x

Vyvolávací cena:

13 500