Čas na serveru 16:52:15

Karel Liebscher
U Zbraslavi

Id: 105001

U Zbraslavi

  •  / U Zbraslavi / Karel Liebscher

olej/plátno/karton, rozměr 23,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2121x

Vyvolávací cena:

34 000