Čas na serveru 16:01:14

Karel Nejedlý
Dívka s růží

Id: 112203

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Karel Nejedlý

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1044x

Vyvolávací cena:
4 800

17 500