Čas na serveru 04:10:27

Karel Novák
Zasněžený les

Id: 113903

Zasněžený les

  •  / Zasněžený les / Karel Novák

olej/plátno, rozměr 71 x 95 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3585x

Vyvolávací cena:
1 800

9 000