Čas na serveru 16:09:08

Karel Rašek
Podzimní nálada

Id: 70904

Podzimní nálada

  •  / Podzimní nálada / Karel Rašek

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1903, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3575x

Vyvolávací cena:

30 900