Čas na serveru 23:30:30

Karel Schadt
Průhled lesem

Id: 162001

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / Karel Schadt

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozené rámování, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1603x

Vyvolávací cena:

15 000