Čas na serveru 02:22:02

Karel Schadt
Zimní nálada

Id: 100202

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1561x

Vyvolávací cena:
2 800

9 700