Čas na serveru 12:05:32

Karel Šimůnek
Krojovaná dívka

Id: 111803

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka / Karel Šimůnek

akvarel/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1597x

Vyvolávací cena:
1 600

3 700