Čas na serveru 11:00:18

Karel Šimůnek
Rytíř

Id: 84513

Rytíř

  •  / Rytíř / Karel Šimůnek
  •  / Rytíř / Karel Šimůnek
  •  / Rytíř / Karel Šimůnek

kresba/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

13.7.2017, 22:29:00

13.7.2017 22:24 1 100 Kč