Čas na serveru 03:29:16

Karel Šimůnek
Žena

Id: 390012

Žena

  •  / Žena / Karel Šimůnek
  •  / Žena / Karel Šimůnek
  •  / Žena / Karel Šimůnek

akvarel/papír, rozměr 51 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole. zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 476x

Vyvolávací cena:
1 200