Čas na serveru 23:49:44

Karel Šimůnek
Žena v síti

Id: 1006

Žena v síti

  •  / Žena v síti / Karel Šimůnek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, signováno vpravo dole tužkou K. Šimůnek, datováno 1932, zaskleno, oťukaný rám, drobné nečistoty pod sklem

zobrazeno: 3304x

Vyvolávací cena:

4.6.2014, 20:25:00

2.6.2014 11:49 1 500 Kč