Čas na serveru 10:29:27

Karel Skála
Ležící akt

Id: 212801

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Karel Skála
  •  / Ležící akt / Karel Skála
  •  / Ležící akt / Karel Skála

olej/plátno, rozměr 76 x 101 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3097x

Vyvolávací cena:

9 100