Čas na serveru 13:37:34

Karel Sládek
Kafíčko

Id: 1142

Kafíčko

  •  / Kafíčko / Karel Sládek
  •  / Kafíčko / Karel Sládek
  •  / Kafíčko / Karel Sládek
  •  / Kafíčko / Karel Sládek

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 28 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1985, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:

3 800