Čas na serveru 23:25:34

Karel Souček (Bor)
Don Quijote

Id: 1097

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Karel Souček (Bor)

olej/karton, rozměr malby 53,5 x 89 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 66, věnování Josefu Kemrovi, papír zvlněn, zaskleno, rámováno, velmi obtížně fotitelný kus

zobrazeno: 2912x

Vyvolávací cena:
20 000

32 000