Čas na serveru 01:12:05

Karel Souček (Bor)
Jeřáb

Id: 411702

Jeřáb

  •  / Jeřáb / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 732x

Vyvolávací cena: