Čas na serveru 03:04:28

Karel Souček (Bor)
Jízda králů

Id: 376207

Jízda králů

  •  / Jízda králů / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 573x

Vyvolávací cena:

2 900