Čas na serveru 01:23:25

Karel Souček (Bor)
Kavárna II.

Id: 11102

Kavárna II.

  •  / Kavárna II. / Karel Souček (Bor)

nesignováno, olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, novodobě rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2369x

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

19.1.2016, 20:33:00

19.1.2016 20:28 9 000 Kč