Čas na serveru 18:41:00

Karel Souček (Bor)
Květiny ve džbánu

Id: 255

Květiny ve džbánu

  •  / Květiny ve džbánu / Karel Souček (Bor)

olej/plátno na překližce, rozměr plátna 55 x 40 cm, signováno PD, datováno 1946

raná práce z autorova realistického období, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2580x

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

13.3.2013, 20:15:00

13.3.2013 19:12 4 800 Kč