Karel Souček (Bor)
Na ulici
Id: 500902
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 227x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,20,51,00
( 13.5.2024, 20:51:00 )
minimální příhoz 500 Kč
9.4.2024 | 22:58 | 5 500 Kč |