Čas na serveru 08:06:49

Karel Souček (Bor)
Na zastávce

Id: 208803

Na zastávce

  •  / Na zastávce / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací slabě čitelné, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2241x

Vyvolávací cena: