Čas na serveru 07:37:06

Karel Souček (Bor)
Rozhovor

Id: 155513

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Karel Souček (Bor)

tempera/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě zaskleno i rámováno

zobrazeno: 2410x

Vyvolávací cena:

18 500