Čas na serveru 04:47:58

Karel Souček (Bor)
Sedící akt

Id: 1488

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, uprostřed dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena:

3 700