Čas na serveru 23:00:46

Karel Souček (Bor)
Šička

Id: 854

Šička

  •  / Šička / Karel Souček (Bor)

tempera/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 1950, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, paspartováno, pasparta zašpiněna prachem, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2899x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 58