Karel Souček (Bor)
U okna
Id: 500804
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 140x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
2024,05-1,13,21,01,00
minimální příhoz 100 Kč