Čas na serveru 09:25:42

Karel Souček (Bor)
V parku

Id: 85901

V parku

  •  / V parku / Karel Souček (Bor)

akvarel/papír, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena: