Čas na serveru 23:16:45

Karel Souček (Bor)
Žena na pohovce

Id: 380503

Žena na pohovce

  •  / Žena na pohovce / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, oděrky na rámu

zobrazeno: 543x

Vyvolávací cena:

17 500