Čas na serveru 15:30:33

Karel Souček (Bor)
Kvetoucí sad

Id: 399301

Kvetoucí sad

  •  / Kvetoucí sad / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 54 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1647x

Vyvolávací cena:

11 000